150104J400EC
Mallory
Cap Film 0.1uF 400V PET 5% (8 X 20.5mm) Axial 125°C Bulk
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 150104J400EC
  • Lieferant:
    Mallory
  • Artikelnummer:
    150104J400EC
    Yes
    1
  • Voltage:
    400,200 VDC|VAC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %