W48M-110N
Lumex
Push Button Switch - 19mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Metal
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +