W48-1-RB-N-RD-B
Lumex
Push Button Switch - 12mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Plastic
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +