C201367A-502NHF
ITG Electronics, Inc.
Dual Common Mode Choke - 5mH @ 10kHz - 5.0A - DCR: 0.045 ohms
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +