RY2S-UD-DC24V
IDEC Corporation
Power Relay 24VDC 3A DPDT(14x27.5x35.6)mm Socket
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: RY2SUDDC24V
  • Lieferant:
    IDEC Corporation
  • Artikelnummer:
    RY2S-UD-DC24V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    DPDT
  • Mounting:
    Socket
  • Termination Style:
    Connector
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -25 to 55 °C
  • Coil Resistance:
    750 Ohm