56DP30-01-1-AJS
Grayhill
Switch Rotary SP Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +