- FT5HNBPK25.0-T1
FT5HNBPK25.0-T1
Fox Electronics
TCXO Oscillator - 25 MHz - ±2.5ppm Stability - 3.3V - 6mA - 4-SMD - No Lead - Surface Mount.
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung