B32022A3153M000
Epcos
Film Capacitor - 0.015 µF - ±20% Tolerance - 300VAC / 1500VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Th ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Film Capacitor - 0.015 µF - ±20% Tolerance - 300VAC / 1500VDC - Polypropylene (PP), Metallized - PC Pins - Radial Package - Through Hole.