ACT45B-510-2P-TL003
Epcos
Common Mode Choke - 2 Lines - 51 µH @ 100 kHz - 1Ohm DCR - 200mA - 50VDC - Horizontal, 4 PC Pad Package - Surface Mount.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +