R2E220-AA40-23
ebm-papst
AC Backward Curved Motorized Impeller - 220mm - 63mm - Round - 230VAC - 530CFM - 74dBA.
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Beschreibung +
Search Keywords: R2E220AA4023
  • Artikelnummer:
    R2E220-AA40-23
  • COO:
    CZ
  • Dimension:
    73 x 252 mm
  • Voltage Rating:
    230 V
  • Power Rating:
    100 W
  • Maximum Airflow:
    530 CFM
  • Noise Level:
    74 dB
  • Housing Material:
    Plastic
  • Operating Temperature:
    0 to 55 °C