R2E133-BH72-13
ebm-papst
AC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 115V 203CFM 66dB
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: R2E133BH7213
  • Lieferant:
    ebm-papst
  • Artikelnummer:
    R2E133-BH72-13
  • COO:
    HU
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    AC Motorized Impeller
  • Dimension:
    133mm dia x 91 mm
  • Voltage Rating:
    115 V
  • Power Rating:
    30 W
  • Maximum Airflow:
    203 CFM
  • Noise Level:
    66 dB
  • Special Features:
    N/A
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    N/A
  • Operating Temperature:
    0 to 60 °C