- BK/MDL-20-R
BK/MDL-20-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Slow Blow Acting 20A 32V Holder Cartridge 6.4 X 31.7mm Glass
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: BKMDL20R
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Eaton Electronics / Bussmann
Artikelnummer:BK/MDL-20-R
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536100020
COO:TW
ECCN:EAR99
Standardmenge:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.4 x 31.7 mm
Acting:Slow Blow
Current Rating:20 A
Maximum AC Voltage Rating:32 V