- BK/GMA-10A
BK/GMA-10A
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 10A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton CCC/CE/CSA/UL
Datenblatt Zubehör
Nicht RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: BKGMA10A
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Eaton Electronics / Bussmann
Artikelnummer:BK/GMA-10A
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):No
HTS:8536100040
COO:CN
ECCN:EAR99
Standardmenge:
1 -
Type:Miniature
Fuse Size:5 x 20 mm
Acting:Fast
Current Rating:10 A
Maximum AC Voltage Rating:125 V