- BK/AGC-40-R
BK/AGC-40-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 40A 32V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Glass
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: BKAGC40R
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Eaton Electronics / Bussmann
Artikelnummer:BK/AGC-40-R
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536100020
COO:TW
ECCN:EAR99
Standardmenge:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Fast
Current Rating:40 A
Maximum AC Voltage Rating:32 V