- BK/AGC-30-R
BK/AGC-30-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature 30A 32V Fast 2-Pin Cartridge Holder
Beschreibung
Search Keywords: BKAGC30R
Lieferant:Eaton Electronics / Bussmann
Artikelnummer:BK/AGC-30-R
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536100020
COO:TW
Type:Miniature
Fuse Size:6.3 x 32 mm
Acting:Fast
Current Rating:30 A
Maximum AC Voltage Rating:32 V