- BK/ABC-15-R
BK/ABC-15-R
Eaton Electronics / Bussmann
Fuse Miniature Fast Acting 15A 250V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm Ceramic Carton CSA/UL
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: BKABC15R
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Eaton Electronics / Bussmann
Artikelnummer:BK/ABC-15-R
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536100040
COO:PH
ECCN:EAR99
Standardmenge:
100 -
Type:Miniature
Fuse Size:6.35 x 31.75 mm
Acting:Fast
Current Rating:15 A
Maximum AC Voltage Rating:250 V
Maximum DC Voltage Rating:125 V