2-5700-IG1-P10-DD-10A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal 1Pole 10A 250VAC/28VDC
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 25700IG1P10DD10A
  • Lieferant:
    E-T-A Engineering Technology
  • Artikelnummer:
    2-5700-IG1-P10-DD-10A
  • COO:
    TN
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Type:
    Thermal2867
  • Voltage Rating:
    2502868VAC,282868VDC
  • Number of Poles:
    12860
  • Current Rating:
    10 A
  • Terminal Design:
    Quick Connect2865
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C