SDI50-12-U-P5
CUI Inc.
AC/DC Adapter - Desktop - 50 Watts: 12V @ 4.2A - C14 Input - Lvl VI/T2
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SDI5012UP5
  • Lieferant:
    CUI Inc.
  • Artikelnummer:
    SDI50-12-U-P5
  • Alias/AKA:
    SDI50-12-U-P5
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    40
  • AC Input Current - Typical:
    Not Specified
  • Dimension:
    115 x 53 x 38 mm
  • AC Input Current - Maximum:
    1.2A