SP2000-112
COTEK
2000W Inverter - Pure Sine Wave - Input 12VDC - Output 120VAC
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +