AE-3000-30
COTEK
The AE-3000-30 is a 3000W programmable single-output AC/DC power supply that delivers a 30V output at up to 100A.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +