AE-1500-15
COTEK
AC/DC Power Supply - 1500W - 15V - 100A - Ripple 150mVp-p - Input 90-264 VAC - RS232 Programmable Output - -25° to +60°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +