MCF100VKIT4
Cornell Dubilier
Kit Mica 1.0PF - 1000PF 100V For Multilayer RF Capacitors
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
KIT Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +