CD15FA102FO3F
CD15FA102FO3F
Cornell Dubilier
Vorrätig: 2 450
MINIMALE BESTELLING: 5
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CD15FA102FO3
Cornell Dubilier
Mica Capacitor - Standard Dipped - 1000pF (+/-) 1% - 100VDC - -55°C to 125°C - TC= 0 to 70ppm/°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: CD15FA102FO3
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    CD15FA102FO3
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
    EAR99
    100
  • Dimension:
    12.2(Max) x 5.8(Max) x 10.2(Max) mm
  • Family:
    CD15
  • Lead Pitch For Radial:
    5.9 mm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Construction:
    N/A
  • Capacitance Value:
    0.001 uF