0805CS-331XG
Coilcraft
Ceramic Chip Inductor - SMD 0805 (2012) - 330nH @ 100 MHz - Tolerance 2% - Min Q 48 @ 250 MHz - SRF 650MHz - DCR 1.4ohms - Irm ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Ceramic Chip Inductor - SMD 0805 (2012) - 330nH @ 100 MHz - Tolerance 2% - Min Q 48 @ 250 MHz - SRF 650MHz - DCR 1.4ohms - Irms 310mA