EGPD101ELL271ML20H
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 270uF 100V 20% (16 X 20mm) Radial 7.5mm 0.067 Ohm 2050mA 2000h 135A°C Automotive Bulk
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: EGPD101ELL271ML20H
  • Lieferant:
    Chemi-Con
  • Artikelnummer:
    EGPD101ELL271ML20H
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Capacitance Value:
    270 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 135 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    16 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial2202
  • Voltage:
    100 VDC