TBU-CA065-300-WH
Bourns
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 650V - Maximum RMS voltage 300V - ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Transient Blocking Unit (TBU) - Bidirectional - 6.5 x 4 x 0.85 mm - Maximum impulse voltage 650V - Maximum RMS voltage 300V - 8.8 Ohm - Surface Mount.
Search Keywords: TBUCA065300WH
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    TBU-CA065-300-WH
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    6.5mm x 4mm x 0.85 mm
  • Family:
    TBU-CA
  • Maximum Operating Current:
    N/A
  • Configuration:
    Bi-Directional
  • Maximum Blocking Time:
    1 us
  • Maximum Impulse Voltage:
    650 V
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 191
Sofort versenden Buy all 191 in-stock or the regular minimum order quantity of 250