SDR0805-102KL
Bourns
Inductor Power - Wirewound - 7.8 x 7.8 x 5.3mm - 1 mH - 1KHz - 210 mA - 4.5 Ohm.
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SDR0805102KL
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    SDR0805-102KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    1 mH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Current:
    210 mA
  • Maximum DC Resistance:
    4.5 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C