RLB1014-103KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 10000uH 10% 79.6KHz 50Q-Factor Ferrite 0.135A 32Ohm DCR RDL Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: RLB1014103KL
spécification +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    RLB1014-103KL
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    150
  • Inductance:
    10 mH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    32 Ohm
  • Maximum DC Current:
    45 mA