RLB0914-471KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 470uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.56A 1.3Ohm DCR RDL Bag
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
TRAY Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: RLB0914471KL
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    RLB0914-471KL
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Inductance:
    470 uH
  • Type:
    Power
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Wirewound
  • Maximum DC Resistance:
    1.3 Ohm
  • Maximum DC Current:
    500 mA