- CD214A-T85CALF
CD214A-T85CALF
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 85V 400W 2-Pin SMA T/R
Datenblatt Zubehör
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: CD214AT85CALF
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Bourns
Artikelnummer:CD214A-T85CALF
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8541109000
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Maximum Peak Pulse Current:2.9 A
Maximum Clamping Voltage:137 V