6000-3R3M-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 3.3uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 5.5A 25mOhm DCR RDL
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BOX Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 60003R3MRC
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    6000-3R3M-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    5 mm
  • Tolerance:
    20 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    25 mOhm
  • Maximum DC Current:
    5.5 A