4612X-102-103LF
Bourns
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BULK Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 4612X102103LF
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    4612X-102-103LF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    6
  • Number of Terminals:
    12
  • Power Rating:
    1.5 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.3 W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C