4610X-101-103LF
Bourns
Resistor Networks - 10K Ohm - 1.25W - 25.35 x 2.49 x 5.08mm - Conformal Coated - 10-Pin - SIP package - Through Hole.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BULK Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 4610X101103LF
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    4610X-101-103LF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    9
  • Number of Terminals:
    10
  • Power Rating:
    1.25 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.2 (1/5) W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C