3299W-1-203LF
3299W-1-203LF
Bourns
Vorrätig: 6 336
MINIMALE BESTELLING: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3299W-1-203
Bourns
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.29mm (9.53 X 6.1 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: 3299W1203
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    3299W-1-203
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • Resistance Value:
    20 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    9.53 x 6.1 x 11.55 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C