3296Z-1-103LF
3296Z-1-103LF
Bourns
Vorrätig: 30
MINIMALE BESTELLING: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
3296Z-1-103
Bourns
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (11.05 X 4.83 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Tube
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: 3296Z1103
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    3296Z-1-103
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    11.05 x 4.83 x 10.03 mm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C