3223W-1-103E
Bourns
Trimmer Potentiometer - 10K Ohm - 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns - 3.9 X 3.52 X 4.16mm - J-Hook - Surface Mount.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 3223W1103E
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    3223W-1-103E
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Number of Turns:
    11(Elec) Turns
  • Termination Style:
    J-Hook
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    20 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Dimension:
    3.9 x 3.52 x 4.16 mm
  • Operating Temperature:
    -65 to 150 °C