- 3059Y-1-101
3059Y-1-101
Bourns
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 10% 1W 22(Elec)Turn 2.92mm (33.22 X 4.83 X 8mm) Pin Thru-Hole Tube
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
TUBE Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: 3059Y1101
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Bourns
Artikelnummer:3059Y-1-101
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):No
HTS:8536308000
COO:CR
ECCN:EAR99
Standardmenge:
20 -
Mounting:Through Hole
Number of Turns:22(Elec) Turns
Termination Style:Pin
Power Rating:1 W
Resistance Value:100 Ohm
Tolerance:10 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Dimension:33.22 x 4.83 x 8 mm
Operating Temperature:-55 to 150 °C