2100HT-330-H-RC
Bourns
Inductor High Current Toroid 33uH/24uH 15% 1KHz 6.1A 0.031Ohm DCR RDL
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
TRAY Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 2100HT330HRC
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    2100HT-330-H-RC
  • COO:
    HN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Inductance:
    33(OCL)/24 uH
  • Type:
    High current
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    20.07 mm
  • Tolerance:
    15 %
  • Technology:
    Toroid
  • Maximum DC Resistance:
    31 mOhm
  • Maximum DC Current:
    6.1 A