1855A-BRN-1000
Belden
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jac ...
+ see all
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
75 Ohm SDI Coax, Mini RG-59, 23 AWG Solid Bare Copper Conductor, PE Insulation, Foil + 95% Tinned Copper Braid Shield, PVC Jacket, CMR - 1000 ft
Search Keywords: 1855ABRN1000
  • Lieferant:
    Belden
  • Artikelnummer:
    1855A-BRN-1000
  • Alias/AKA:
    1855A-0011000