- L22GM01-3E11
L22GM01-3E11
BACO Controls, Inc.
22mm Red 40mm Mushroom Push-Key-Reset Black Bezel w/ 1 NO 1 NC, 3 Pos Clip
Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung