Q6F3GXXG12E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 6mm - Green - 12VDC - Flush Mount - Satin Grey Bezel - Wires - IP67
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: Q6F3GXXG12E
  • Lieferant:
    APEM Inc.
  • Artikelnummer:
    Q6F3GXXG12E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Green
  • Dimension:
    22 x 9.23 x 8 mm