SDB-50AFFM-SL7A02
Amphenol LTW
D-Sub, Standard, Metal, 5A, 50 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 2000mm, IP67 ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
D-Sub, Standard, Metal, 5A, 50 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 2000mm, IP67 Mated