- AB-FA024BL-19712-XA1
AB-FA024BL-19712-XA1
American Bright Optoelectronics
Light Strip - IP20 - 24V - 120LED/m - BLUE - 197" - Width 10mm
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung