- AB-FA02406-19712-XA2
AB-FA02406-19712-XA2
American Bright Optoelectronics
Light Strip - IP20 - 24V - 60LED/m - RGB - 197" - Width 10mm
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BAG Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung