ASPI-8040S-560M-T
Abracon
Shielded Power Inductor - SMD - 56uH ±20% - 1.55A - DCR: 0.148 ohm - SRF: 6.4MHz - Tape&Reel
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ASPI8040S560MT
  • Lieferant:
    Abracon
  • Artikelnummer:
    ASPI-8040S-560M-T
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
Tools/3D Models +
Ressourcen +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 450
Versand heute, if you order in Buy all 450 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000