ERJ-3GEYJ223V
Panasonic
Res Thick Film 0603 22K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERJ3GEYJ223V
  • Artikelnummer:
    ERJ-3GEYJ223V
  • Resistance Value:
    22 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C