- ERJ-2RKF1213X
ERJ-2RKF1213X
Panasonic
Res Thick Film 0402 121K Ohm 1% 0.1W(1/10W) A±100ppm/A°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung
Search Keywords: ERJ2RKF1213X
Lieferant:Panasonic
Artikelnummer:ERJ-2RKF1213X
HTS:8533210030
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
Resistance Value:121 KOhm
Power Rating:0.1 (1/10) W
Tolerance:1 %
Case Size:0402
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C