ERA-6AEB182V
Panasonic
Res Thin Film 0805 1.8K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: ERA6AEB182V
  • Artikelnummer:
    ERA-6AEB182V
  • Resistance Value:
    1.8 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C