EEE-TP1K681M
Panasonic
The EEE-TP1K681M is a surface-mount, AEC-Q200 compliant aluminum electrolytic capacitor with a capacitance of 680 µF and a rat ...
Beschreibung +
The EEE-TP1K681M is a surface-mount, AEC-Q200 compliant aluminum electrolytic capacitor with a capacitance of 680 µF and a rated voltage of 80 V.
Search Keywords: EEETP1K681M
  • Artikelnummer:
    EEE-TP1K681M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    75
  • Capacitance Value:
    6802179uF
  • Tolerance:
    202203%
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C
  • Mounting:
    Surface Mount2190
  • Size:
    18 x 21.5 mm
  • Voltage:
    802205VDC