EEE-HD1J330P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 33uF 63V 20% (10 X 10.2mm) SMD 80mA 5000h 105°C Automotive T/R
Beschreibung +
Search Keywords: EEEHD1J330P
  • Artikelnummer:
    EEE-HD1J330P
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    33 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    10 x 10.2 mm
  • Voltage:
    63 VDC